Üniversitedeki Yeni Demir Atölyesi Bölümü

Herningsholm Meslek Yüksekokulu’nun yaklaşık 400 çalışanı ve yaklaşık senelik 8.500 kadar öğrenci ve kurs katılımcısı mevcuttur.

Meslek Yüksekokulu, Demir Atölyesi Bölümünü yakın zamanda kullanmaya başladı. 70 yeni kaynak kabini, birkaç yeni taşlama odası inşa ettiler ve bir torna/freze atölyesi kurdular.

Geovent, mühendislik şirketi Viborg Ingeniørerne, kolejdeki teknik personel ve havalandırma yüklenicisi H.J. Christensen ile işbirliği içerisinde proje mühendisliği aşamasının yanı sıra son teslimat aşamasına da katılmıştır. Geovent olarak gerçek ses azaltılmış kaynak kabinlerine kaynak alanları, kompakt kollar, GFB2 filtreleri ve fanlarının yanı sıra basınç kontrolü, frekans invertörleri, yüksek hızlı motor damperleri ve güç kutuları şeklinde tüm otomatikler için perdeler tedarik ettik. Taşlama odaları için taşlama masalarını, filtreleri ve fanları teslim ettik.

Ekstraksiyonun sadece gerçekleştiği tüm çalışma yerleri için geçerlidir, çalışma gerçekleştirildiğinde ve hava çıkarıldığında ve filtrelendiğinde, yedek havanın ısıtılması için enerjiyi kullanan geri kazanım ünitelerine devam edecektir.

En son kataloğumuzu alın

2021’den itibaren geçerli olan geçerli katalog artık mevcuttur.
Aşağıdaki linke tıklayın ve bir veya daha fazla katalog posta og e-posta ile gönderilen olsun.

İstek Kataloğu

İstek kataloğu

  Geovent Hakkında

  Biz gelişmiş endüstriyel havalandırma için bileşenleri ve sistemlerin geliştirilmesi ve üretiminde uzmanlaşmış dinamik bir şirketiz.

  1968 yılından beri bu alanda öncü olarak tanınıyoruz.

  Devamını Oku ›

  Ekstraksiyon kolları ›

  Kaynak dumanı ve buharların çıkarılması için ideal davlumbaz geniş bir yelpazede.

  Filtreler ›

  Kaynak dumanından yağ sislerine kadar çok çeşitli endüstriyel filtrelerde en çok filtreleme çözümleri bulunmaktadır.

  Fan ›

  Geovent, 55.000m³/s’ye kadar hava hacmine sahip endüstriyel prosesler için geniş bir fan yelpazesi sunar.

  Egzoz dumanı ›

  Kaynak dumanı, buharlar ve toz için ekstraksiyon kolları.