Geovent

Temiz hava – saf duyu

Felsefemiz

Biz sadece ürün ve çözümler tedarik etmek istemiyoruz. Aynı zamanda müşterilerimize değer yaratmak istiyoruz.
Proses havalandırma ve nokta çıkarma için ürünlerimizin ve çözümlerimizin mümkün olan en iyi işlevselliği ve kullanım kolaylığını elde etmek için tasarlanmasını çok önemli buluyoruz. Bu hem montaj sırasında, hem de günlük operatör için önemlidir.
Çözümler sunmaya öncelik veriyoruz, böylece müşterilerimiz yalnızca bir dizi ayrı iyi işleyen ürün almakla kalmıyor, aynı zamanda tam acılarını gideren eksiksiz bir çözüm alıyorlar.

Danish service – danish quality

Çözümlerimiz

İşyerinde insanları korumak için egzoz gazlarını, dumanları, dumanı, tozu ve diğer maddeleri çalışma alanlarından temizliyoruz.
Çevreyi korumak için, havayı filtreler ve zararlı parçacıkları temizleriz – ve bunu daha düşük gürültü seviyesi ve düşük enerji kullanımıyla yaparız.
Ürünlerimiz dürüst ve anlaşılması kolay. Kaynak dumanı ve egzoz gazlarının çıkarılmasının önemli olduğu çeşitli segmentlerle çalışıyoruz.
Kaynak dumanları için akrobat kollar, filtreler, fanlar ve aksesuarlar yelpazemiz teslimatın tipik parçalarıdır. Müşterimizden siparişi almadan önce, en uygun çözümü elde etmek için sistemi nasıl tasarlamaları gerektiği konusunda sık sık tavsiyelerde bulunduk.
Egzoz gazları için hortum makaraları, nozullar, hava kanalları ve acil durum araçları için sistemler yelpazemiz müşterilerimiz tarafından sıklıkla talep edilmektedir. Çeşitli çözümler sorunları çözebilir ve müşterilerimizin en iyi çözümü bulmalarına yardımcı olmaya hazırız.
Müşterilerimiz standart ürün yelpazemizde en uygun çözümü bulamıyoruzsa, özelleştirilmiş bir çözüm ararız. Bir çözüm bulmak için uzmanlığımızı, yenilikçi zihinlerimizi ve hızlı tepkimizi kullanırız. Eğer bir çözüm bulamazsak, bu konuda dürüstüz.

Müşterilerimiz

Biz müşterilerimiz için varız – kurulum şirketleri. Ve müşterileri için varız – çeşitli sanayi şirketleri, otomobil atölyeleri, okullar, ordu ve daha fazlası.
Biz onlara en uygun ürünler, yetkili tavsiyeler, hızlı yanıt, hızlı teslimat, güvenilirlik yüksek düzeyde ve çok daha fazlası dahil olmak üzere mümkün olan en iyi hizmeti vermek istiyoruz.
Proses havalandırması ve spot filtreleme için çok çeşitli ürün ve çözümlerle müşterilerimize hizmet vermekteyiz. Tüm dünyada sunduğumuz hizmet.

Değer teklifimiz

Geovent ile iş yapmak, yüksek kişisel katılım, dinamik bir ortaklık ve değer yaratmaya büyük bir odaklanma anlamına gelir.
Hızlı yanıtları, özel çözümleri ve bilgi alışverişini, ortaklarımız ve işe gitmekten bıkmayan memnun son müşterilerimiz için karlı kurulumlar elde etmede kilit bileşenler olarak görüyoruz.

Sürdürülebilirlik

Geovent’i paydaşlarımızla ve genel olarak toplumla uyum ve denge içinde çalıştırmak istiyoruz.

Bunun bir parçası olarak, diğer konuların yanı sıra sürdürülebilirlik, iş sağlığı ve güvenliğini ele alan bir ESG politikası da dahil olmak üzere iş faaliyetlerimiz için genel yönergeleri belirleyen bir dizi politika geliştirdik.

Bu politikalar İcra Komitesi tarafından belirlenir ve Kurul tarafından onaylanır. Politikalarımızı sürekli olarak geliştiriyoruz ve bunları uygun şekilde değiştirme hakkımızı saklı tutuyoruz. Politikalar, Geovent’in Vizyonu, Stratejileri ve Planlarında somutlaştırılmıştır.

Özellikle, ESG politikası, her zaman uymakta olduğumuz yürürlükteki mevzuata saygı gösterir. Ayrıca, Birleşmiş Milletler 17 Sürdürülebilir Kalkınma Hedefleri’ni desteklemek için sürekli çalışıyoruz.

Sharing knowledge makes you strong

Taahhüdümüz: Temiz hava – Sizin İçin

Sektör ne olursa olsun, havalandırma veya ekstraksiyon ihtiyaçlarınızda size yardımcı olmak için elimizden gelenin en iyisini yapacağız.

haberdar olun!

EVET, LÜTFEN BANA EN SON GEOVENT KATALOĞUNU GÖNDERIN.