Doğru çözümü bulmanıza yardımcı olabiliriz

Size rehberlik edecek ve tavsiyelerde bulunacak profesyonel bir teknik satış ekibimiz var

Egzoz gazları, dumanlar, toz vb. Ancak, özel bir çözüme ihtiyacınız varsa, ekibimiz size rehberlik etmeye hazırdır.
Sağlıklı ve güvenli bir çalışma alanı oluşturabilmeniz için bizimle iletişime geçin ve zorluklarınızı bize bildirin.

Doğru çözüm

Geovent olarak, en karmaşık görevleri bile çözme konusunda önemli bir deneyime sahibiz

Mutlu müşterilerin her zaman geri döndüğünü biliyoruz. Geovent müşterisi olarak, gereksinimlerinizden bağımsız olarak enerji dostu ve güvenilir havalandırma ve ekstraksiyon sistemleri hakkında ciddi ve yetkin tavsiyeler alacaksınız.

Standart ürün yelpazemiz çoğu ihtiyacı karşılar, ancak çoğu zaman müşterinin özel ihtiyaçlarına özel çözümler de tedarik ediyoruz.

Profesyonel bir çözüm, ürünlerin etrafındaki hizmetleri içerir. Esnekliğimiz ve ürünlerimizin birçoğunu stokta olması, teslimat sürelerimizin kısa olduğu anlamına gelir.

Günlük olarak, müşterilerimizin sorun yaşamaması için elimizden geleni yapıyoruz. Yaklaşımımız bizi 22’den fazla ülkede sağlam bir konuma sahip, pazarın önde gelen tedarikçilerinden biri haline getirmiştir.

Ürünleri özelleştirme sürecinden adım adım bilgi alın

Geovent, başlangıçtan bitmiş ürüne kadar tüm süreçte yer almaktadır. Gerektiğinde ürünleri özelleştirmede deneyimliyiz.

Satış ekibi
Müşteri, yetenekli teknik satış personelimizi arar ve danışır.
Birlikte en uygun çözümü bulurlar. Standart çözümlerimiz müşterinin ihtiyaçlarına uygun değilse ürünlerimizi uyarlayacağız.

Ürününüz oluşturuldu
Standart çözümler ve özelleştirilmiş ürünler tasarlanmıştır. Ürünlerin çizimleri 3D olarak yapılır.

Tasarım programından bitmiş bir ürüne
Ürününüzün özelliklerine ve çizimlerine göre siparişinizi üretmeye başlıyoruz. Parçalar demlenir, çelik plakalar bükülür.
Tüm parçalar üretildikten sonra, bunlar nihai ürüne monte edilir.

Mallarınızı paketleyip teslim ediyoruz
Ürünlerinizi dikkatlice paketliyor ve nakliyeye hazırlıyoruz. Nakliye şirketimiz teslimatı doğru zamanda ve doğru yerde güvence altına alıyor ve teslimatı Parça ve takip platformumuzdan takip edebileceksiniz.
Teslimat sonrası teknik desteğe ihtiyacınız varsa, sizin için buradayız.

Standart çözümler

Geovent A/S çok çeşitli standart ürünlere sahiptir, bu da çok çeşitli uygulamalar için çözümlerimiz olduğu anlamına gelir. Diğer şeylerin yanı sıra, endüstriyel ekstraksiyon ve egzoz gazlarının örneğin acil durum araçlarından, askeri kurulumlardan, muayene salonlarından vb. Bu, gereksinimlerin normalden daha fazla olduğu müşteriler için özelleştirilmiş çözümlerle bize değerli bir deneyim kazandırdı.

Geovent, aracı takip eden, know-how ve deneyim gerektiren çözümlerde uzmandır.

Özelleştirilmiş çözümler

Geovent A/S ayrıca özelleştirilmiş çözümler sunabilir. Çözümlerimizi müşterilerin ihtiyaçlarına göre memnuniyetle uyarlıyoruz. Şu anda standart bileşenlerle çözülemeyen bir ayıklama gereksinimi varsa, özelleştirilmiş bir çözüm için bağlayıcı olmayan bir teklif sunmaksızın mutlu bir şekilde sunuyoruz. yağ sisi, toz, duman, egzoz gazları veya başka bir şey olsun, ihtiyaçlarınız için her zaman doğru çözümü bulabiliriz. Bize ulaşın ve zorluklarınızdan bahsedin. Tüm çözümlerimiz sağlıklı ve güvenli bir çalışma alanı için gerekliliklere uygundur.

haberdar olun!

EVET, LÜTFEN BANA EN SON GEOVENT KATALOĞUNU GÖNDERIN.