Mükemmel işbirliği

Mükemmel işbirliği

İşbirliği, genellikle 3 ortağın yer aldığı projelerimizde anahtar kelimedir: Bir son kullanıcı, bir montajcı ve Geovent.

Montajcı ve son kullanıcı, son kullanıcının sorununu analiz eder – ve projeyi tamamlayan montajcı ile mümkün olan en iyi ürün çözümünü buluruz. Bu şekilde, son kullanıcı sorununa en uygun çözümü elde eder.

Geovent ürünleriyle yapılan kurulumlar günlük olarak uluslararası düzeyde bu şekilde gerçekleştirilmektedir. Büyük ve küçük projeler, son kullanıcının sorununa en uygun ve sorunsuz çözümü bulmaya yardımcı olan teknik satış personelimizden geçer.

AVN Hydraulik’te kesim masaları için bir çözüm isteyen küçük bir proje henüz tamamlandı. Burada hortumların kısaltılması gerekiyordu ve hortumların değişen uzunlukları esnek bir çözüm gerektiriyordu. Bu nedenle, ünlü montaj şirketi E. Klink ile birlikte, hem ASA-3 ekstraksiyon kolu hem de COMPACT ekstraksiyon kolu içeren bir çözüm bulundu. ASA-3 kolunun erişim ve kapsama alanında sunduğu büyük esnekliğe ek olarak, COMPACT kolu bunu dahili teleskopik kolu ile tamamlıyor. COMPACT kolunun tam olarak ihtiyaç duyulan yere konumlandırılmasını sağlar ve kullanılmadığında boşluk sağlamak için çalışma alanından yukarı ve uzağa itilebilir.

Kollar aracılığıyla verimli bir emiş sağlamak için bir MSFG 200-3 fan seçilmiştir. Dahili Scirocco tekerleği ile fan sessizdir, az titreşim üretir ve kW başına önemli basınç ve akış sağlar. Bu, enerji açısından verimli ve sürdürülebilir bir çözüm sağlar.

Sorularınız varsa bize tel. 0312 231 02 93 veya i[email protected]

En son kataloğumuzu alın

2021’den itibaren geçerli olan geçerli katalog artık mevcuttur.
Aşağıdaki linke tıklayın ve bir veya daha fazla katalog posta og e-posta ile gönderilen olsun.

İstek Kataloğu

İstek kataloğu

  Geovent Hakkında

  Biz gelişmiş endüstriyel havalandırma için bileşenleri ve sistemlerin geliştirilmesi ve üretiminde uzmanlaşmış dinamik bir şirketiz.

  1968 yılından beri bu alanda öncü olarak tanınıyoruz.

  Devamını Oku ›

  Ekstraksiyon kolları ›

  Kaynak dumanı ve buharların çıkarılması için ideal davlumbaz geniş bir yelpazede.

  Filtreler ›

  Kaynak dumanından yağ sislerine kadar çok çeşitli endüstriyel filtrelerde en çok filtreleme çözümleri bulunmaktadır.

  Fan ›

  Geovent, 55.000m³/s’ye kadar hava hacmine sahip endüstriyel prosesler için geniş bir fan yelpazesi sunar.

  Egzoz dumanı ›

  Kaynak dumanı, buharlar ve toz için ekstraksiyon kolları.