Audi için egzoz çözümü

Viborg’daki Geovent’in Norveç’teki Gumpens Auto Audi/Volkswagen’e havalandırma çözümü sağlaması öngörülmemişti. Bununla birlikte, artan değere ve uzun vadeli çözümlere güçlü bir şekilde odaklanmak, işlevsellik ve estetiğin el ele gittiği prestijli bina projesi için şirketi devreye soktu.

Otomobil endüstrisi için özelleştirilmiş havalandırma çözümlerinde uzman olan Geovent’te, müşteriden üç adım önde olmanın ve sadece fiyattan bahsetmenin aksine uzun vadeli çözümlere ulaşma cesaretine sahip olmanın değerine inanıyoruz. GEOVENT Satış Direktörü Thomas Molsen şunları söylüyor: “GEOVENT olarak, siparişin öncesinde değer yaratma konusuna önem veriyoruz. En büyük önceliğimiz işleri mümkün olduğunca ucuz hale getirmek değil, müşteri için ek değer yaratmaktır. Öte yandan, müşterinin ihtiyaç duymadığı bir çözümü asla satmıyoruz, sadece uzun vadeli çözümlerle – aynı zamanda ihale belgelerinden görünmeyecek çözümlere – değer yaratmaya odaklanıyoruz.”

GEOVENT soğuktan
geldi
Geovent’in işi aldığı öngörülmemişti, ancak tam olarak müşteriden daha fazla düşünmek ve ek değer yaratmak, Geovent’in Norveçli işbirliği ortağı ITEK’in havalandırma sözleşmesiyle ilgili olarak aradığı parametrelerin bir parçasıydı. ITEK Pazar Müdürü Heikki Systad: “Geovent, ITEK’i kaynak, egzoz dumanı, toz filtreleri gibi segmentlerde tamamlıyor ve şirket esnek olduğu kadar yenilikçi. İşbirliği yapıcı ve hoştur ve uzun vadede başarı için hayati önem taşıyan tüm insan faktörlerini içerir. Uzun ilişkilerimiz son birkaç yıldır güçlenmiştir.”

Güzel ve işlevsel
Otomatik çalıştırma/durdurma ile uzaktan kumandalı hortum makaraları, mobil filtreleme üniteleri için raylı sistemler, tüm filtreleme üniteleri için motor damperi, gürültü seviyesini azaltan ve enerji tüketimini optimize eden basınç kontrollü fan, ayrıca Gumpens Auto’nun renk seçimine göre özel boya ile boyanan ekipman. 27 çalışma yerinin bulunduğu Gumpens Auto’da detaylara özel önem veriyorlar. Thomas Molsen şunları söylüyor: “Gumpens Auto, estetik ve işlevselliğin el ele gittiği olağanüstü güzel bir otomobil galerisidir. Ayrıca, genel resimde bulmacanın sadece bir parçası olduğumuzu da unutmamalıyız. Gumpens Auto gibi prestijli bir inşaat projesini gerçekleştirmek için meslekler arasında güçlü bir işbirliği gerekiyor.”

En son kataloğumuzu alın

2021’den itibaren geçerli olan geçerli katalog artık mevcuttur.
Aşağıdaki linke tıklayın ve bir veya daha fazla katalog posta og e-posta ile gönderilen olsun.

İstek Kataloğu

İstek kataloğu

  Geovent Hakkında

  Biz gelişmiş endüstriyel havalandırma için bileşenleri ve sistemlerin geliştirilmesi ve üretiminde uzmanlaşmış dinamik bir şirketiz.

  1968 yılından beri bu alanda öncü olarak tanınıyoruz.

  Devamını Oku ›

  Ekstraksiyon kolları ›

  Kaynak dumanı ve buharların çıkarılması için ideal davlumbaz geniş bir yelpazede.

  Filtreler ›

  Kaynak dumanından yağ sislerine kadar çok çeşitli endüstriyel filtrelerde en çok filtreleme çözümleri bulunmaktadır.

  Fan ›

  Geovent, 55.000m³/s’ye kadar hava hacmine sahip endüstriyel prosesler için geniş bir fan yelpazesi sunar.

  Egzoz dumanı ›

  Kaynak dumanı, buharlar ve toz için ekstraksiyon kolları.