Sorumluluk alıyoruz - ambalajların geri dönüşümü

BM Sürdürülebilir Kalkınma Hedefleri

Ambalajlarımız, ürünlerimizin müşterilerimize güvenli bir şekilde ulaşmasını sağlamada önemli bir rol oynamaktadır. Aynı zamanda, ambalaj tüketiminin artan miktarda atığına ve çevremiz üzerinde etkiye yol açabileceğinin farkındayız. Sorumlu üretim ve tüketimle ilgili BM Sürdürülebilir Kalkınma Hedefi 12’ye olan bağlılığımızın bir parçası olarak, ambalaj tüketimimizi azaltacağız ve müşterilerimizi ve tedarikçilerimizi de aynısını yapmaya teşvik edeceğiz.

Recycling label

Hedeflerimiz ve eylemlerimiz

Sorumlu bir şirket olmaya ve çevresel etkimizi azaltmaya devam edeceğiz.

Recycling packaging

Taahhüdümüz

Bizim için sürdürülebilirlikle çalışmak bir yolculuktur. Yeni gereksinimlere, düzenlemelere ve fırsatlara ayak uydururken sürekli olarak yeni bilgiler ve yeni fikirler ediniyoruz. AB Ambalaj Direktifi’ndeki kuralların nasıl formüle edildiğini ve bize ne gibi taleplerde bulunduğunu takip ediyoruz. Aynı zamanda, ambalaj tedarikçilerimizle ürün geliştirmeyi nasıl gördükleri ve nasıl çalıştıkları konusunda diyalog kuruyoruz.

Kaliteden ödün vermeden ambalaj tüketimimizi azaltarak, iş uygulamalarımızın sürdürülebilir çözümlere katkıda bulunmak için çalışan sorumlu bir şirket olma değerlerimizle eşleşmesini sağlamak istiyoruz.

Müşteriler, tedarikçiler ve ortaklarla birlikte, daha fazla döngüsellik ve dolayısıyla daha sürdürülebilir çözümler yaratmak için sorumluluk alabileceğimize ve fark yaratabileceğimize inanıyoruz.

Daha fazla bilgi için lütfen bizimle iletişime geçin.

Recycling packaging

Kartonun geri dönüşümünden kutuların yeniden kullanımına kadar

Çalışanlarımız proje hakkında ne düşünüyor?

Sürdürülebilirlik ile çalışmak, çalışanlarımızın tam bir bağlılık göstermesini gerektirir.
Bu nedenle, çalışanlarımızın faaliyetlerimizi desteklemesinden mutluluk duyuyoruz.

"Yapbozda standart boyutlu kutular yerine farklı kutularda paketlemek gerçekten eğlenceli.
Karton kullanımımızı azaltmak gerçekten çok iyi ve yeşil çıkartmalar çok güzel."

Trine Bruun
Stajyer, Yönetim

"Bugün, yeterince kutuyu yeniden kullanmıyoruz. Kartonu geri dönüşüme göndermemiz harika, ancak gerçek kutuları yeniden kullanacak olmamız daha da iyi."

Peter Madsen
Stok